TH_KIT_T36FT810NS_DWHD640EFP_PRG304WH_HMCB30WS
At a Glance
Additional Savings Available
Availability
Out of Stock
For delivery or pickup
My Store:4555 N Bailey Ave Amherst NY United States 14226
Add zip code to view locations nearest to you
View Delivery & Pickup OptionsAdd ZIP Code
What We Offer
This package includes these products
Thermador® Masterpiece® 30" Stainless Steel Wall Mounted Range Hood
Model #: HMCB30WS
Qty: 1
Thermador® Pro Harmony® 30" Stainless Steel Pro Style Natural Gas Range
Model #: PRG304WH
Qty: 1
Thermador® Masterpiece® 36 in. 20.8 Cu. Ft. Stainless Steel Counter Depth French Door Refrigerator
Model #: T36FT810NS
Thermador® Emerald® 24" Stainless Steel Top Control Built In Dishwasher